З 23 листопада 2020 р. по 24 січня 2021 р. студенти груп 1-Е-17 та 2-Е-17, спеціальності 141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка" проходили технологічну практику. Місця проходження практики студенти по мірі можливості обирали самі, після узгодження з керівниками практики на відповідність до спеціальності на якій вони навчаються.

Під керівництвом наставників студенти практично застосовували отримані теоретичні знання. А саме – знання технологічних характеристик обладнання, правила його експлуатації та обслуговування, оцінювати затрати часу на підготовку обладнання до роботи, робота в команді, розподілення обов’язків між членами команди та вирішення нестандартних задач.

Місця проходження практики:
- КП "Нововолинськводоканал";
- ПАТ "Волиньобленерго";
- КП "Теплокомуненерго";
- завод "Промлит";
- ЖКО Новововолинської міської ради;
- ТОВ "Златоолія".

На практиці студенти навчилися виконували ремонтні роботи третьої групи складності, розробляти операційні та маршрутні карти та правильно експлуатувати технологічне обладнання.

На фото: студенти Дудік Ольга, Зиц Вячеслав, Лавренюк Олександр, Мартинюк Діана, Герез Владислав. Семенець Євгеній В'ячеславович (по центру) директор підстанції "Нововолинськ 330". Під час проходження практики на ПАТ "Волиньобленерго".

Силовий трансформатор

Мережева помпа (зліва), тепловий котел (справа) КП "Теплокомуненерго"
(фото студента гр. 2-Е-17 Ушакова Владислава)

Компресори поршневі холодильних установок (зліва), конденсаторні батареї для компенсації реактивної потужності (справа) ТзОВ "Укравтоінвест"
(фото студента гр. 2-Е-17 Каращука Олександра)

Обслуговування та монтаж кондиціонера >ТзОВ "Полель"
(фото студента гр. 2-Е-17 Станицького Дмитра)

На головну